MÖBLER / Bord / Slagbord 14808001
nr 1480 8001
Slagbord
1800-tal, med låda. Bredd: ca 55-185 cm. Djup: 92 cm. Höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 19:24:53
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr